1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Budapest székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930 XVIII. törvénycikk és az ezt érintő törvények szövege egységes szerkezetben. Magyarázó jegyzetekkel elláttva. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 461 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, de belül jó állapotban.