2 200 HUF
Émile de Laveleye: A tulajdon és kezdetleges alapjai. II. kötet. Fordította: Dr Bartha Béla. Bevezetéssel ellátta: Dr. Pulszky Ágost. Bp.,1898, MTA, 315+1 p. Korabeli aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, hiányzó elülső előzéklappal, kissé laza fűzéssel, az utolsó lap és a hátsó szennylap foltos.