3 000 HUF
Magyarország hatályos törvényei kiegészítve a törvényeket módosító jogszabályokkal. I. kötet 1000-1877. Szerk.: Vladár Gábor: Bp., 1943, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászo-kötés, Corvina-kötés, kissé kopottas borítóval.