15318. 326. Closed Online auction Books: Law
1 800 HUF
0 HUF
Törvényeink betűsoros mutatója. 1836-1927. Összeállította: Dr. Somogyi István. Bp.,1928, Bíró Miklós Nyomda, 128 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
Photo of the item taken by : pintér_henrietta