Dárday Sándor: Igazságügyi törvénytár. Rendeletek- és döntvényekkel kiegészítve. Pótkötet a második kiadáshoz I. Bp.,é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott, egészvászon-kötésben, sérüléssel
Dr. Edvi Illés Károly-Vargha Ferenc: A bűnvádi perrendtartás zsebkönyve. Jogi Zsebkönyvek I. kötet. Bp., 1911, Grill Károly. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
Budapest székesfőváros közigazgatásáról szóló 1930 XVIII. törvénycikk és az ezt érintő törvények szövege egységes szerkezetben. Magyarázó jegyzetekkel elláttva. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros Házinyomdája, 461 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
A magyar törvények zsebkiadása 1891. évi törvénycikkek Bp., 1892., Lampel Róbert. Kiadói, dúsan aranyozott, egészvászon-kötésben, nemzetiszínű lapszéllel.
1907: XIX. tc.: Az ipari és kereskedelmi alkalmazottaknak betegség és baleset esetére való biztosításáról. Előszóval, jegyzetekkel, utalásokkal és magyarázatokkal ellátta Dr. Bokor Gusztáv. Bp.,1907, Ráth Mór, XI+4+180 p. Második, a végrehajtási rendeletekkel bővített kiadás. Átkötött félvászon-kötés, az átkötéskor az elülső borítót felhasználták.