2 400 HUF
A magyar család aranykönyve. Útmutató a családi élet minden ügyében. II. kötet: Családi nevelés és a családi élet külső vonatkozásai. Bp., 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., VII+696 p. Díszesen aranyozott gerincű, dombornyomásos kiadói egészbőr díszkötésben, kopott gerinccel, egy szakadt, részben kijáró kihajtható illusztrációval (160.-161. oldal.) Csak II. kötet. A kötetek szecessziós díszeit, előzékeit és kötését Basch Árpád tervezte.