1 200 HUF
Az Otthon könyvtára sorozat 11 kötete Eredeti magyar novellák és elbeszélések I-II., Eredeti magyar novellák és elbeszélések IV. kötet: Hazai Hugó: A császár népei. Eredeti magyar novellák és elbeszélések V. kötet.: Majthényi József: Eredeti magyar novellák és elbeszélések. Egy vármegye a törökvilágban és egyéb elbeszélések. Ányos Gyula és egyéb elbeszélések. Révész Gyula: Az Urhiday-leányok. Antale France: A szilfák alatt. Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. Fordította Sebestyén Károlyné. Paul Marguerite-Viktor Marguerite: A gyermek-király. Bp.,1907-1908, Phönix,(Jókai-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, többnyire kopott, foltos borítóval.