1 800 HUF
Horatius: Horatius Noster Anthologia. Magyar Horatius. Kerényi Károly bevezetésével. Összeállította: Trencsényi-Waldapfel Imre. Kétnyelvű Klasszikusok. Bp.,1940, Officina. Magyar és latin nyelven. II. bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban. Ravasz László (1882-1975) aláírásával a címlapon.