16176. 326. Closed Online auction Books: Other rarities
3 600 HUF
0 HUF
Hunfalvy Pál: Magyarország ethnographiája. [Bp.], [1876], [MTA]. Kissé kopott vászonkötésben, az első néhány lap kijár, illetve a címlap és az előszó hiányzik.
Photo of the item taken by : vörös_iván