5 000 HUF
11
PetÅ‘fi Sándor költeményei I-IV. (Két kötetben.) Bp., 1888, Athenaeum. 1 t. (acélmetszet)+ 442+2+405+XII+427+X+375+VIII p. Harmadik teljes kiadás. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, az I. kötetben a cÃmlap és az elülsÅ‘ szennylap javÃtott, az I. kötet gerincén pici sérülés, kis folttal, kis kopásnyomokkal.