Vegyes könyvtétel, 4 db: Ignácz Rózsa: anyanyelve magyar... Bp.,1943, Dante. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Farkas Imre: Tűnő évek. 1905-1908. Bp.,1909, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete. Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés. Auer István: Gólyafészek...
A magyar költészet kincsesháza. Szerk.: Endrődi Sándor. Bp.,[1895], Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 6+CXXVI ( helyesen:63)+1508 (helyesen: 754)+2 p. Kiadói egészvászon kötés, ragasztott gerinccel, ajándékozási sorokkal, de belül jó állapotban.
Ifj. Hegedűs Loránt: Utolsó jussunk: A szó. Ifj. Hegedűs Loránt parlamenti beszédei 1998-2002. Bp.,2007,Püski. Kiadói papírkötés. A szerző, Ifj. Hegedűs Loránt (1968- ) által Jókai Anna (1932-2017) írónőnek és férjének dedikált példány.
Közgazdasági Lexikon I. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel.
Közgazdasági Lexikon III. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel, egy kijáró egészoldalas illusztrációival, egyébként jó állapotban.
Vörösmarty Album. A költő életrajza és válogatott versei, számos képpel és eredeti szövegillusztrációval. Bp., 1909, Wodianer F. és Fiai. Kiadói dombornyomott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban.