15989.
326. Closed Online auction
Books: Railways, locomotives
1 000 HUF
Czére Béla: A vasút története. Bp.,1989, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, sérült papír védőborítóban, négy kijáró lappal.