Magyar Vasúttörténet 2. kötet: 1876-tól a századfordulóig. (Politikai, társadalomgazdasági és vasútépítési tanulmányok.) Bp.,1996, Közlekedési Dokumentációs Kft. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
C. Hamilton Ellis: Die Welt der Eisenbahn. Gothenburg, 1991, AB Nordbok. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. / Linen-binding, in paper cover, in German language.
Ron Ziel-Mike Eagleson: Dampflokomitiven der Welt. Am Ende einer großen Epoche. Stuttgart,1977,Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, sérült gerinccel./ Linen-binding, in paper cover, with damaged paper cover and spine, in German language.
Jahrbuch des Eisenbahnwesens 90. Folge 41. Szerk.: Reiner Gohlke, Knut Reimers. Darmstadt,1990, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés./Paperbinding, in German language.
Dr. Mihály Kubinszky: Dampf in der Puszta. Wien, 1978, Josef Otto Slezak. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. / Paperbinding, in German language.
Kopasz Károly: Gőzmozdonyok. Egyetemi tankönyv. Bp.,1960, Tankönyvkiadó. Átkötött aranyozott kartonált papírkötés, az utolsó oldal és a címlap javított. Megjelent 1100 példányban.
Hámori István: Vasúti motoros járművek. Vasúti szakkönyvtár 3. sz. Bp.,1951, Közlekedés- és Mélyépítéstudományi Könyv- és Folyóiratkiadó Vállalat. Átkötött kopottas félvászon-kötés.