3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
Asbóth Oszkár: Az első helikopter. Bp.,1956, Népszava. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 3090 példányban.