15009.
326. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
5 000 HUF
1902 Budapest, képes album naptárral, nyomdaismertetővel. Bp., Hornyánszky Viktor. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.