15068.
326. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
A. E. Johann: Bolyongások New-Yorktól Alaszkáig. Fordította: Nyíreő Éva. Ismeretlen világok. Bp., é.n., Athenaeum, 256 p. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben. Fekete fehér képekkel, térképekkel illusztrálva. Jó állapotban