15115.
326. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
A legújabb közlekedési szabályok. Budapest székesfővárosban és a budapesti főkapitányság területéhez tartozó városokban és községekben. Összeállították: Dr. Bartóffy János, és Martinovich Marczell. Bp.,(1941), Szerzői kiadás, (Fővárosi Nyomda Rt.-ny.), 63+3 p.+ 1 térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.