15062.
326. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 000 HUF
Dr. Gáspár Ferencz: A Föld körül. I., III., IV., VI. kötetek Összesen 4 kötet. Vámbéry Ármin előszavával. Budapest, 1906-1908, Singer és Wolfner, Nagyon sok képpel, illetve mellélettel illusztrált. Kötetei festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben. A borítók kopottasak. De belül alapvetően jó állapotban van.