15020.
326. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Harrer Ferenc: A Fővárosi Közmunkák Tanácsa 1930-1940. Bp.,1941, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval.