15130.
326. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, egészvászon-kötésben, jó állapotban