15057.
326. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
Illyés Bertalan - Leszih Andor: A Bükk turistáknak, nyaralóknak, cserkészeknek útmutató. 1925, Ferenczi B. kiadása. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.