19066. 326. Closed Online auction Jewellery
30 000 HUF
0 HUF
Ezüst szelence hibátlan kék zománcberakással. Jelzett, mesterjegyes, díszített. / Silver and enamel box. Hallmarked 7,5 x 8,5 cm, bruttó:124 g
Photo of the item taken by : vörös_iván