11083. 326. Closed Online auction Art-ceramics
6 000 HUF
27
0 HUF
Bozsik Kunszentmárton, díszváza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott, m: 40
Photo of the item taken by : vörös_iván