11147. 326. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
11 000 HUF
0 HUF
K&C Prag antik asztali tintatartó gyertyatartóval, kézzel festett, jelzett, kopott, restaurált, 28×16 cm, m:10 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván