11124. 326. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
2 000 HUF
0 HUF
Zsolnay mélytányér (6db), fehér mázas, jelzett, kopott, d:23,5 cm (6×)
Photo of the item taken by : vörös_iván