12393. 326. Closed Online auction Military
2 000 HUF
0 HUF
Matróz keményhátú fotója, üvegezett mentőöv alakú fa keretben, Sydney 1901 felirattal, kopott kerettel, d: 8 cm, keret: d: 14 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván