10153. 326. Closed Online auction Paintings and graphics
11 000 HUF
14
0 HUF
Macskássy Izolda (1945-): Női alak. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett keretben, paszpartuban, 28x19 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván