12734. 326. Closed Online auction Poster
2 400 HUF
0 HUF
cca 1900-1940 II. Rákóczy Ferenc búcsúja, Bp., Flesch&Fischer, litográfia, papír, szakadással, az egyik szélén sérüléssel, kis hiánnyal, 74x54 cm.
Photo of the item taken by : vörös_iván