1 600 HUF
1909-1934 Diákvilág. Különféle számainak gyűjteménye: I. évf. 1-10.sz.+ II. évf. 1-8.,10. sz.+ III. évf. 1-3.,5-10. sz.+IV. évf.1-10. sz.+ V. évf.1-10. sz.,+Magyar Evangéliumi Keresztyén Diákszövetség évkönyve 1912-1913.+VI. évf. 1-3., 6-9. sz.+VII. évf. 1-3.,7. sz.+VIII. évf. 3-4. sz.+XV. évf. 3-4. sz.+ XVI. évf. 5-10. sz.+XVII. évf. 1-4.,7-8. sz.+XVII. 1.,4-8.,10. sz.+XIX. sz. 1-2.,4-10. sz.+XX. évf. 1.,4-10. sz.+XXI. évf. 1-8. sz.+XXII. évf. 1-9. sz.+XXIII. évf. 1-10. sz.+XXIV. évf. 2-10 sz. A Magyar Keresztény Diákmozgalom Közlönye, majd a Magyar Evangeliumi Keresztyén Diákmozgalom közlönye. Részben átkötött félvászon-kötésben, részben papírkötésben változó állapotban.