Printed Materials Number of items: 208
1816061
12610
326
Printed Materials
Other collectibles
A M. Kir. Államvasutak Alkalmazottainak Rudolf-Trónörökös Egyesülete alapszabályai (egyúttal tagsági igazolvány.) Bp., (1930), Rudolf Trónörökös Egyesület, (Reich Á.-ny.),30+1 p. Kiadói papírkötés, az igazolvány mozdonyvezető részére szól.
1 800 HUF
1755185
12611
326
Printed Materials
Other collectibles
1 000 HUF
1708508
12612
326
Printed Materials
Other collectibles
1930 Márton Pál NIFE fémaccumulator képes ismertető füzet. 16p.
1 200 HUF
1790633
12613
326
Printed Materials
Other collectibles
1930 Nyugat. Huszonharmadik nem teljes évfolyam, 1930. május-augusztus. Szerk.: Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Gellért Oszkár. Bp., Hungária-ny. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült, hiányos gerinccel, sérült kötéssel, az elülső kötéstábla elvált a könyvtesttől.
1 000 HUF
1690179
12614
326
Printed Materials
Other collectibles
1930 Táblázat üvegtáblák m2 felületeinek kiszámításához. Bp., 1930. Az Ipartestület (Üvegesek lapja) 64p.
2 400 HUF
1769478
12615
326
Printed Materials
Other collectibles
1930 Növényvédelem és 2 db Budapesti Gazdálkodók és kertészkedők lapja.
1 200 HUF
1796302
12616
326
Printed Materials
Other collectibles
1930 Uj Idők. XXXVI évfolyam első fele bekötve Szerk.: Herczeg Ferenc. Félvászon-kötésben
1 000 HUF
1689648
12617
326
Printed Materials
Other collectibles
1931 Az Országos Magyar Turista Kiállítás ismertetője. szerk: Vörös Tihamér - Papp László . Bp., 1931. MTSZ. 144p. Borító nélkül
1 000 HUF
1652917
12618
326
Printed Materials
Other collectibles
1933-34 IBUSZ útitervek, kiadja a Magyar Királyi Államvasutak hivatalos Menetjegyirodája, 114p
1 000 HUF
1813608
12619
326
Printed Materials
Other collectibles
1933 Kis Újság Nagy Képes Naptára. Bp., Globus-ny. Papírkötés, a gerincen kis szakadással. A borító Szür Szabó József (1902-1993) grafikus, festő, karikaturista munkája.
1 200 HUF
1577818
12620
326
Printed Materials
Other collectibles
1785376
12621
326
Printed Materials
Other collectibles
1933 Magyar Úriasszonyok Lapja, X. évf. 1-18. sz. Szerk.: Kertész Béla. Kopottas félvászon-kötésben.
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035