1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis nyomódással a gerincen.