15633. 327. Closed Online auction Books: Architecture, Art
1 200 HUF
0 HUF
Ramié, Georges: Ceramica di Picasso. Róma, 1974, Editori Riuniti. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor