Építési zsebkönyv I-II. Szerk.: Dr. Möller Károly. Bp., 1934-1935, Szerzői kiadás,(Királyi Magyar Egyetemi Nyomda), 1200+XL+1087+XIV p. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval, a II. kötet foltos.
Hevesy Iván: Az impresszionizmus művészete. 45 képpel. Gyoma, 1922, Kner, 103 p. Kiadói, Kozma Lajos által illusztrált kartonált papírkötésben, kis sérüléssel a gerincen, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány. Kozma Lajos könyvdíszeivel. Számos illusztrációval.
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót
Dr. Bogyay Tamás: A jáki apátsági templom és Szent Jakab-kápolna. (Művészett9rténeti összefoglalás és vezető a két templom megtekintéséhez.) Dunántúli Szemle Könyvei 220. Szombathely,(1943), Marineum Könyvnyomda Rt., 106+6 p. Számos szövegközti képpel, ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötésben.
Magyar Vilmos: Alpár Ignác élete és működése II-IV. rész. II. rész: Út a hírnév felé. 1882-1896. III.rész: Mercur szolgálatában. 1897-1918. IV. rész: Az ünnepelt és az üldözött Alpár. 1889-1928. Bp.,1933-1935, Budapesti Építőmesterek Ipartestülete, 97+1+229+39+2 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, jó állapotban.