Imre Makovecz, Hongaars architect. Rotterdam, 1989, Architectuur. Kiadói papírkötés, a könyv alsó sarka és a gerinc alsó része sérült, holland nyelven./ Paperbinding, damaged, in Dutch language.
Cristina Lastrego-Francesco Testa: Nézz, láss, kérdezz I-III. kötet: I. kötet: Az emberi alak. II. kötet: A környezet. III. kötet: Tömegkomunikáció. Bp., 1983, Gondolat. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítókkal, az egyik elülső borítóján firkával.
Trente Oeuvres Architecture Espagnole années 50 - années 80. Madrid, 1985, MOPU Arquitectura. Kiadói papírkötés, spanyol nyelven./Paperbinding, in Spanish language.
Mary McCarthy: The Stones of Florence. New York, 1959, Harcourt, Brace & Company. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, angol nyelven./Linen-binding, in paper cover, in English language.
Architectuur in Nederland Jaarboek 88 /Architecture in the Netherlands. Yearbook 89. Deventer, 1989, Utigever. Kiadói papírkötés, angol és holland nyelven./ Paperbinding, in English and Dutch language.
Dr. Richard Bürner: Alte Grabmäler auf Deutschen Friedhöfen. Berlin, 1913,Otto Baumgärtel. Kiadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven.
Kristiana Hartmann, Franziska Bollerey: 200 Jahre architektur. Delft, 1987, Delft University Press. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, német nyelven./Paperbinding, in German language.