15718.
327. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 600 HUF
Csáky Sándor: A huszadik század szakácsművészete. Bp.,1929, Szerzői kiadás. Első kiadás. Kiadói félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, sérült lapokkal, rossz állapotban.