2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Bruno Brehm: A háborúra fel kell készülni I-II. Bp., 1938, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészbőr-kötés, kopott borítóval, kissé sérült, illetve sérült, javított gerincekkel.