15383. 327. Closed Online auction Books: History
2 600 HUF
0 HUF
Gudenus János József: A magyarországi főnemesség XX. századi genealógiája I. kötet (A-J). Bp.,1990, Natura. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban
Photo of the item taken by : vörös_iván