15340. 327. Closed Online auction Books: History
2 200 HUF
0 HUF
Németh Andor: Metternich vagy a diplomáciai magas iskolája. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván