1 000 HUF
Arany János kisebb költemények. Bp.,1891, Ráth Mór. Kilencedik kiadás. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, rossz állapotban, sérült kötéssel, a hátsó kötéstábla lejár, a gerince kissé sérült, a borító kissé kopott, kissé foltos, 3 kijáró lappal.