16466. 327. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Idézetek tára. Szerk.: Dvorzsák János. Bp., 1883, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Kiadói festett egészvászon kötés, kopott borítóval, hiányzó elülső szennylappal, ceruzás jegyzettel.
Photo of the item taken by : vörös_iván