Károlyi emlékkönyv. A vizsolyi biblia megjelenésének háromszázötvenedik évfordulójára. Szerk.: Dr. Vasady Béla. A Coetus Theologorum Református Theologusok Munkaközösségének kiadványsorozata 1. Bp.,1940, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 373+3 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítón kis szakadással.
Mitrovics Gyula: Liturgika. A polgári házasság törvényei. Egyháziatlanság és üres templomok. Mitrovics Gyula összegyűjtött papi dolgozatai. VII. Debrecen, 1913, Hegedüs és Sándor, 1 t.+XVI+368 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-kötés, kissé kopott hátsó borítóval.
Schütz Antal (szerk.): Szentek élete az év minden napjára. I-IV. köt. (4 db). Teljes! Bp. 1932-33. Szent István Társulat. Kiadói egészvászon kötésben, három kötet gerince sérült
A 9-ik keresztyén szövetségi világkonferencia kézikönyve. Bp.,1935, Bethánia Nyomda. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói papírkötés. / Handbook of the 9th Christian Endavour World's Convention. 1935. Paperbinding, in Hungarian, English and Deutsch language.
Albach J. S.: Szent hangzatok. Imák keresztény kath. számára. Fordította Surjánszky Antal. Bp., é.n., Steinbrener ker. János. Kiadói egészbőr kötés, bakelit, fém berakással az elülső kötéstáblán, aranyozott gerinccel, fém csattal, aranyozott lapélekkel, eredeti kissé viseltes dobozában. Jó állapotban.
Novum Testamentum Graece cum apparatu critico curavit. Stuttgart, 1950, United Bible Societies. Kiadói egészvászon-kötés, görög nyelven. Görög nyelvű újtestamentum.
Aquinói Szent Tamás Előadások a tízparancsolatról. Collationes de decem praeceptis. Bp.,1993, Seneca. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, magyar és latin nyelven.