Katolikus versek. Szerk.: Alszeghy Zsolt, Kállay Miklós. Bp., [1933], DOM katolikus könyvek kiadóhivatala (DOM katolikus könyvek). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Szűz Mária virágos kertje vagyis a keresztény élet legfontosabb erényei - Mária példája nyomán. Az erdélyi püspök jóváhagyásával szerző kérelmére közli Soóthy Gyula. Szeged, 1904, Endrényi Lajos. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, foltos borítóval.
The meaning of the glorious Quran. Muhammad Marmaduke Pickthall. Tripoli, é.n., Islamic Call Society. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, angol és arab nyelven./ Leatherette-binding in Arabic and English language.
Biblia. Fordította a Magyar Bibliatársulat Ószövetségi és Újszövetségi Bibliafordító Szakbizottsága. Bp.,2008, Magyar Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói műbőr-kötés.
Magyarországi latin és görög szertartású világi és szerzetes Róm. Katholikus Papság évkönyve és névtára 1904. évre. Szerk.: Egyházi közlöny. Bp.,(1903), Egyházi Közlöny. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Szent Biblia, vagy Az Istennek Ó és Új Testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által. Némelly fordításbeli változásokkal és rövid magyarázatokkal kiadatott N. Váradon. 1660. esztendőben. Most pedig a N. Váradi kiadásnak követésével, nyomtattatott.+A' Mi Urunk Jésus Kristusnak Új Testamentoma, mellyben befoglaltatnak az évangyélisták' könyveik, az ap...
Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái , Összesen 20 kötet, nem teljes sorozat, hiányzik: 5., 17., 22.-24. kötetek. Bp.,1928, Szent István Társulat. Kiadói díszes, aranyozott egészvászon sorozat-kötésben. Változó, kopott borítókkal, de belül jó állapotban.
[Rodriguez Alfonz S. J. ]: A keresztény tökéletesség gyakorlása. I-III. kötet. Átdolgozta: Tóth Mika. Kalocsa, 1910, Jurcsó Antal Könyvnyomdája, 639+623+692 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a II. kötetben kissé foltos lapokkal.