15125.
327. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta: József főherceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1937, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, rossz állapotban, kopott borítóval, kopott, javított gerinccel, a címlap, 877-887., 889/890. oldalak lapjai, a hátsó szennylap sérült, kijár, intézményi bélyegzővel.