10551.
327. Closed Online auction
Ex libris - small-graphics
5 500 HUF
14,25 EUR, 15,71 USD
Gastmans, Dolatovska, Sora Natalia, ...5 db ex libris rézkarc, jelzettek / 5 Etched bookplates 14x11 cm