10272. 327. Closed Online auction Paintings and graphics
12 000 HUF
0 HUF
Szőnyi István (1894-1960): Téli utca, rézkarc, papír, jelzett, kartonra ragasztva, 19,5×20 cm
Photo of the item taken by : moldován_péter