15735.
328. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
[Magyar Elek:] Az ínyesmester szakácskönyve. Bp.,é.n,Athenaeum, 511+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.