15720.
328. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 000 HUF
St. Hilaire, Josephine: Die wahre Kochkunst oder neuestes geprüftes und vollständiges Pester Kochbuch. Pest, 1869, Eggenberger. Későbbi, kicsit kopott félvászon kötésben, helyenként javított.