8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, térkép-mellékletek hiányoznak.