15370. 328. Closed Online auction Books: History
2 000 HUF
0 HUF
Féja Géza: Dózsa György. Történelmi tanulmány. Bp., 1939, MEFHOSZ. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban. A szerző, Féja Géza (1900-1978) által aláírt, dátumozott (1939 könyvnap) példány.
Photo of the item taken by : ekb