2 000 HUF
5,18 EUR, 5,71 USD
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Bp. 1925, Genius Könyvkiadó Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, kis folttal a hátsó kötés táblán.